دانلود

 • آشنایی با برخی مفاهیم انیمیشن

  مرور برخی مفاهیم اساسی انیمیشن که دانستن آن ها برای هر انیماتوری از ملزومات است.

  در این بحث  مفاهیم مهم در زمینه اصول ساخت انیمیشن را  با هم مرور می کنیم ، زیرا منبع اصلی ما برای آموزش اصول انیمیشن آموزش های آقای ریچارد ویلیامز یکی از برجسته ترین انیماتورهای دنیای انیمیشن می باشد و مبنای کار ایشان برای انیماتوری ، انیمیشن سنتی و طراحی با دست و کاغذ می باشد . البته این به این معنی نیست که این آموزش ها برای افراد سه بعدی کار و دو بعدی کار دیجیتال مثل کسانی که با فلش و کار می کنند کاربردی ندارد ، بلکه برعکس این آموزش ها برای تمامی کسانی که در زمینه انیمیشن در هر سطحی کار می کنند می تواند بهترین منبع آموزش باشد . برای درک بهتر این مفاهیم باید با چند مفهوم آشنا شود .

  یکی از این مفهوم ها جدول بیتوین می باشد . جدول بیتوین(Inbetween،Inbetweening)را کسانی که به طور حرفه ای انیمیشن کار می کند حتما با بیتوین در انیمیشن آشنایی دارند .اما ببینیم جدول بیتوین چیست؟ از آنجاییکه کسانی که در پروژه های بزرگ کار می کردند ، از اساتید این حرفه بودند ، و کار طراحی ها معمولا زمان بر بود ، این اساتید نقاط کلیدی انیمیشن را طراحی می کردند ،  به این صورت که مثلا اگر کاراکتر کارتونی   میخواست از حالت Aبه حالت Bبرود ، هنرمند اصلی فقط کاراکتر را در این دو حالت نقاشی می کرد ، اما برای انیمیشن ،این دو حالت کافی نیست ، بطور مثال اگر این حرکت ۱ ثانیه طول بکشد ، ما به ۲۴  نقاشی احتیاج داریم ، هنرمند اصلی دو حالت مهم این نقاشی را می کشید و به هنرمندان درجه پایین تر این طرح ها را می داد و آنها از روی الگوی هنرمند اصلی این نقاشی های میانی را می کشیدند . به این کار آن ها برای کشیدن نقاشی های میانی Inbetweeningمی گفتند . هنرمند اصلی برای راهنمایی دیگر هنرمندان  این کلید های بیتوین را مانند شکل زیر برای آن ها می کشید .

   

  در اینجا به مفهوم های خیلی مهم اشاره می کنم که در آموزش انیمیشن سازی کاربرد دارد :

  کلید : منظور ما در این آموزش از کلید، حالت های اصلی است که ایجاد می کنیم .

   

  نقطه عطف در انیمیشن : در جایی که حرکت تغییر مسیر می دهد ، نقطه عطف می گوییم ، مثلا در حرکت آونگ نقاط عطف ما جایی است که جهت حرکت آونگ عوض می شود .

   

  کلید میانی در انیمیشن :  میان دو نقطه عطف را کلید میانی می گوییم  و به میانی ترین کلید ، نقطه گذر می گوییم ، بنا به دلیل اهمیت این دو نوع کلید انیماتور های اصلی این کلید ها را می کشیدند .

   


  حالت گزینه ۳ حالت میانی(حالت گذری) است. اما به دلیل اهمیت حالت آن به این نوع کلید های میانی که حالت اصلی را مشخص می کنند کلید عبوری نیز می گوییم . البته شما حالت میانی و گذری  را باید طبق یکسری اصول طراحی کنید ، در عکس فوق کلید گذری سمت راست مسلما اشتباه است و حالت صحیح آن شکل سمت چپ می باشد .

  دقت کنید فاصله گذاری در بیتوین کاملا رعایت می شود و با فاصله گذاری مناسب است که می توانید انیمیشن نرم و قابل قبولی ارائه دهید ، در همین مثال آونگ به فاصله گذاری ها دقت کنید :

   

  شما با فاصله گذاری مناسب می توانید حرکات تند شونده و کند شونده (ease in & ease out) را اجرا کنید ، دقت کنید از این نکات به سادگی نگذرید ، رمز یک انیمیشن خوب رعایت همین نکات ساده می باشد می باشد.

  البته چون هدف ما انیمیشن دیجیتال می باشد ، کلیدهای میانی را خود کامپیوتر انجام می دهد ، اما شما باید با این مفاهیم آشنا باشید تا بتوانید پله پله مراحل یادگیری انیماتوری را فرا بگیرید

  منبع: اعلان

  http://animation.ir

 • اموزش bip کاری از سایت انیمیشن 3d

   

  اموزش bipکاری از سایت انیمیشن3d

   

   

  دانلوددانلود اموزشبایپ در3dmax

  رمز فایل:www.animation3d.ir

 • انیمیت اماده متحرکسازی کاراکتر Biped

   

  انیمیت اماده bip

  فایل های مجموعه : انیمیت اماده bip

   

 • تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد ؛ گربه‌ی متنفر از دوشنبه‌ها برمی‌گردد!

  تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد

  تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد ؛ گربه‌ی متنفر از دوشنبه‌ها برمی‌گردد!

  انیمیشن گارفیلد (Garfield) یکی از آن عناوینی است که همه‌ی ما دلمان می‌خواهد نسخه‌ی جدیدی از آن ساخته شود و علاوه بر کودکانی که عاشق انیمیشن‌هایی با نقش‌آفرینی حیوانات سخن‌گو هستند، بزرگ‌سالان نیز معمولا از هنرنمایی این گربه‌ی نارنجی رنگ شکموی متنفر از دوشنبه‌ها لذت می‌برند!

  در دوره‌ای که شاهزادگان خوش‌قیافه‌ی ثروتمند دیزنی از یک طرف و ابرقهرمانان نتراشیده‌ی مارول از یک طرف دیگر به چشمانمان حمله کرده‌اند، دلمان برای یک اثر خوش‌ساخت مانند انیمیشن گارفیلد لک زده است. نسخه‌ی اول این پویانمایی که در سال ۲۰۰۴ بر روی پرده‌ی سینماها رفت، جزو اولین آثار کودکانه‌ای بود که در آن، حیوانات رفتاری مانند بزرگ‌سالان از خود بروز داده و عاداتی مانند تنبلی، پرخوری، پر رویی و حتی بی‌ادبی را نشان می‌دهند.

  طبق یک گزارش رسمی، عوامل ساخت نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد هم اکنون در حال طی کردن مراحل ابتدایی تولید در استودیوهای کمپانی فیلم‌سازی Alcon Entertainment در آمریکا هستند. جان کوهن (John Cohen) تهیه‌کننده و تولیدکننده‌ی انیمیشن‌های محبوب و موفقی همچون مجموعه‌ی عصر یخبندان، من نفرت انگیز و فیلم سینمایی پرندگان خشمگین یا همان انگری بردز، مسئولین تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد را بر عهده دارد و علاوه بر او، حضور جان آرباکل (Jon Arbuckle) در نقش جان، صاحب گارفیلد و اودی (Odie) یعنی همان سگ بامزه‌ی جان در این نسخه تا حدود زیادی قطعی شده است.

  تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد

  البته هنوز حضور بیل مری (Bill Murray)، بازیگر، کمدین و نویسنده‌ی نام‌آشنای هالیوود که صداپیشگی شخصیت گارفیلد را بر عهده داشته است، هنوز مشخص نیست و باید دید که آیا سازندگان می‌توانند بار دیگر او را فریب دهند یا خیر؛ در نسخه‌ی اول این انیمیشن به آقای مری گفته شده بود که برادران کوئن (Coen) – که از تولیدکنندگان و تهیه‌کنندگان بسیار مشهور و معتبر هالیوود محسوب می‌شوند – در تولید این انیمیشن حضور خواهند داشت و او هم به همین دلیل، نقش را قبول کرده بود. اتفاقی که هرگز نیفتاد و برادران کوئن در هیچ‌کدام از نسخه‌های انیمیشن گارفیلد حضور پیدا نکردند!

  انیمیشن گارفیلد با ریشه‌هایی ۳۸ ساله

  جیم دیویس (Jim Davis) خالق اصلی این اثر محسوب می‌شود و برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ بوده است که او شخصیت گارفیلد را در یک داستان کمیک استریپ خلق کرده است. بعد از موفقیت نسخه‌ی اول کمیک استریپ، ده‌ها مجموعه‌ی داستانی دیگر نیز با نقش‌آفرینی گارفیلد ساخته شد و اینگونه بود که توجه هالیوودی‌ها به سمت آن جلب شد.

  تولید نسخه‌ی جدید انیمیشن گارفیلد

  بعد از ساخت انیمیشن اصلی گارفیلد در سال ۲۰۰۴، این گربه‌ی تپل دوست داشتنی یک محبوبیت جهانی پیدا کرد و صدها بازی، انیمیشن کوتاه، مجموعه‌ی تلویزیونی و داستان کمیک استریپ از روی آن ساخته و منتشر شد. این روند ادامه پیدا کرد و در سال ۲۰۰۶، نسخه‌ی دوم انیمیشن گارفیلد با نام «داستان دو بچه گربه» (A Tail Of Two Kitties) در سینماها اکران شد؛ این نسخه درباره‌ی عوض شدن جای گارفیلد با یک گربه‌ی اشرافی که دقیقا شکلی مشابه خود او داشت، روایت شد و ماجراهای جالبی را درباره‌ی قرار گرفتن گارفیلد شکمو در یک زندگی اشرافی رقم زد.

  اما بعد از آن نسخه تا به حال اثر قابل توجه و با کیفیتی درباره‌ی گارفیلد ساخته نشده است و امیدواریم که این نسخه‌ی جدید بتواند بار دیگر همان خاطرات جذاب را برای ما و تمام طرفداران این انیمیشن در سراسر دنیا زنده کند.

 • چرا بازیگران مشهور عاشق کار در پروژه های انیمیشن هستند؟

  «جی. کی. سیمونز» یکی از صدا پیشگان در انیمیشن «پاندای کونگ فوکار 3» دلایل این موضوع برای ما توضیح می دهد.


  در انیمیشن های بزرگ سوپر استار های سینما به جای شخصیت های آن صحبت می کنند، در مورد «پاندای کونگ فو کار 3» هم این موضوع کاملا صحت دارد.

  در دو فیلم قبلی این مجموعه موفق سینمایی دریم ورکز، سوپر استار هایی همچون جک بلک، آنجلینا جولی، داستین هافمن، جکی چان، ست روگن، لوسی لیو، و دیوید کراس صداپیشگی کرده اند. در قسمت سوم این مجموعه، این استودیو برنده جایزه اسکار «جی. کی. سیمونز» را نیز به جمع صدا پیشگان خود اضافه کرده است، «کای» کسی که از دنیای ارواح آمده و قصد دزدیدن گنجینه ارزشمند دارد.

  سیمونز با فضای کاری در انیمیشن غریبه نیست و صدا پیشگی شهردار شیر شهر زوتوپیا را انجام داده است. و همچنین در مجموعه «آرچر» نیز به ایفای نقش پرداخته است.

  چرا بازیگران مشهور عاشق کار در پروژه های انیمیشن هستند؟

  سیمونز سه دلیل را برای این موضوع مطرح می کند:

  1- شما زمانی که به محل کار می روید نگران ظاهر خود نیستید.

   

  زمانی که کار شما به طوری است که با ظاهر شما ارتباط مستقیم دارد، بودن در استودیو ضبط صدا و گرفتن حقوق برای آن همچون یک رویا است.

  سیمونز می گوید: بدون صندلی آرایش، هیچ اصلاح، هیچ کمد لباس، شما کاملا می توانید یک آدم نامرتب باشید. از نظر من این موضوع شماره یک و مهم تر از بقیه موارد است.

  2- همکاری در خلق کاراکتر و داستان با فیلم سازان

   

  در حالی که داستان و کاراکتر ها معمولا قبل از ضبط صدا تقریبا تکمیل شده اند اما بر طبق گفته سیمونز فیلم سازان همچنان آماده شنیدن نظرات آن ها هستند و دستشان برای برخی تغییرات تا حدودی باز است.

  سیمونز می گوید: بر طبق تجربیات من، این آزادی عمل در فیلم های لایو اکشن به این صورت نیست و تعامل بسیار کمتری بین شما ، نویسنده و کارگردان وجود دارد و در انیمیشن فضا برای این گونه تغییرات بسیار باز تر است.

  بسیار کار لذت بخشی است که شما چشمان خود را ببندید و کاراکتری را که انیماتور ها خلق خواهند کرد را تجسم کنید و همین موضوع سر ضبط صدای «کای» برای من اتفاق می افتاد.

  3- صرفه جویی در زمان

   

  معمولا در فیلم های لایو اکشن، بازیگر ساعت های طولانی را به صورت متوالی روی صحنه سپری کنند. و اگر شما در یک فیلم پرفروش حضور  داشته باشید، بعضی اوقات مجبور به پرواز به نقاط دیگر برای ضبط فیلم هستید و این موردی است که در انیمیشن وجود ندارد.

  سیمونز می گوید: زمانی که یک کار انیمیشنی بلند از یک بازیگر می گیرد در مجموع 10 الی 12 ساعت است (که در چندین ماه پخش می شود)، که معادل کمتر از کاری است که او در یک روز فیلم لایو اکشن انجام می دهد. پس این کار بسیار پر سودی برای یک بازیگر به حساب می آید. شما در یک پروژه جذاب شرکت می کنید بدون اینکه مجبور باشید با هواپیما به نقاط مختلف سفر کنید.

  « پاندای کونگ فوکار » یکی از موفق ترین انیمیشن های یک دهه گذشته محسوب می شود که نخستین قسمت آن در سال 2008 یکی از پرفروش ترین اکران های سال را پشت سر گذاشت به حدی که کمپانی دریم ورکز در سال 2010 اعلام کرد برای سری انیمیشن های « پاندای کونگ فوکار » شش دنباله خواهد ساخت! اظهار نظری که به نظر می رسد بیشتر از فرط هیجان از فروش بالای قسمت اول بوده باشد.

  منبع:businessinsider

  http://animation.ir

 • ساخت مو برای گرگ در 3ds Max

  ساخت مو برای گرگ در 3ds Max

  در این آموزش به مبحث آماده کردن مدل برای اضافه کردن مو پرداخته میشه و بعد از اون به فرآیند موگذاری برای این کاراکتر حیوانی میپردازیم. و همچنین در ادامه به تکنیک مرتب نمودن مو روی بدن جانور وتناسب بخشیدن مو با بدن و اندام جانور با استفاده از ابزارهای برنامه میپردازیم. ایجاد مو در کاراکتر سازی یکی از فرآیندهای مهم و انکار ناپذیر هست، درصورتیکه این کار بخوبی و با محاسبات دقیق انجام بشه نتیجه خوبی رو دربر خواهد داشت. ازجمله دیگر عوامل موثر بر این موضوع نورپردازی مناسب با ایجاد افکت های نوری مناسب و همچنین خروجی گرفتن توسط یک موتور رندر مناسب هست.
   
  مباحثی که در این آموزش تشریح شده :
  • نحوه آماده سازی مدل برای فرآیند موگذاری
  • استفاده از ابزار ساخت مو در برنامه
  • کارکردن روی پارمترهای اصلی و پایه ای موها، مثل کوتاه کردن و بلند کردن، همچنین زیاد و کم کردن حجم مو
  • کارکردن با پارامترهای متریال و رنگ دهی به مو و ترکیب بندی رنگ مو
  • نحوه ایجاد فر و پیچ و تاب به مو برای ایجاد پریشانی به موهای جانور
  • نحوه داینامیک کردن و پویایی بخشیدن به موها در قسمت پارامترهای Dynamics
  • نحوه کار با پارامترهای Styling برای مو که جزء تنظیمات اصلی برای ساخت مو و همچنین شکل دهی به مو هست که شامل :
  • نحوه برس زدن موها
  • نحوه کوتاه وبلند کردن موها در عضلات خاص
  • نحوه جابجایی موها در بدن جانور
  • معرفی سایر آیکن ها و ابزارهای موجود در قسمتStyling

   

  دانلود ساخت مو برای گرگ در 3ds Max

  رمز فایل:www.animation3d.ir

  منبع:http://www.mostafa3d.com

 • سری جدید انیمیشن «پهلوانان» هم تولید شد

  سری سوم مجموعه انیمیشن «پهلوانان» در ادامه موفقیت و استقبال مخاطب از دو سری پیشین این مجموعه به تهیه‌کنندگی علیرضا گلپایگانی و سیاوش زرین آبادی با کیفیتی بالاتر از قبل در مرکز صبا تولید شد.

  به گزارش مشرق، علیرضا گلپایگانی با اعلام خبر پایان تولید سری سوم مجموعه انیمیشن «پهلوانان» گفت: جهت تداوم و انسجام، سری جدید پهلوانان با دو سری قبل این انیمیشن، نویسندگی و کارگردانی برعهده‌ سیاوش زرین‌‌آبادی قرار گرفت. در بخش طرح قصه و فیلمنامه از حضور استاد امیرمحمد دهستانی و مهدی حیدریان و سیاوش زرین‌آبادی و تیمی ایده‌پرداز استفاده شد، که نتیجه این همکاری در مجموعه باعث به وجود آمدن داستان‌هایی جذاب باحفظ اصالت مجموعه‌های قبلی پهلوانان شد.

  وی افزود: از تیم جدیدی برای متحرک‌سازی مجموعه استفاده شد که از نرم‌افزارهای تخصصی دو بعدی نیز بهره می‌جویند و با تلفیق طراحی‌های دستی حرفه‌ای در سریال پهلوانان، جلایی امروزی و قابل رقابت با سریال‌های خارجی به وجود آمده است.

  برای بخش لی‌اوت مجموعه، افرادی متخصص در نظر گرفته شده که علاوه بر زیباسازی مجموعه بر افزایش سرعت تولید هم تأثیرگذار بوده‌اند،همچنین حضور قوی بخش لی‌اوت به انیماتورها فرصت بیشتری برای بالا بردن کیفیت متحرک‌سازی‌هایشان داده است.

  کیفیت تصویری مجموعه ارتقاء پیدا کرده و با فرمت Full HD برای پخش تلویزیونی ارائه خواهد شد.تلاش کلیه دست اندرکاران این مجموعه که زمینه مناسبی برای خلق شخصیتهای ماندگارایرانی برای کودکان و نوجوانان را داراست حفظ کیفیت مفهومی و تکنیکی کار است تا بتواند همچنان نظر مخاطبان خود را تأمین نماید.این مجموعه که با تکیه بر فرهنگ و هویت ایران اسلامی تهیه شده می‌تواند با پخش در ساعات و کانالهای مناسب جایگاهی را که مستحق و شایسته  آن است به دست آورد.

 • فروش پنل پیامکی

  گروه کاشمر ترشیز  سامانه پیامک
    شماره تماس:09375131557
  ثبت نام آنلاین

  سایت سامانه پیامک www.smstorshiz.ir
  فروش پنل پیامکی

  www.smstorshiz.ir

   

 • فروش رکوردشکن انیمیشن جدید دیزنی

  «در جستجوی دُری» می‌رود تا رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه یک انیمیشن بلند سینمایی را به نام خود ثبت کند.
   

  خبرآنلاین: «در جستجوی دُری» می‌رود تا رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه یک انیمیشن بلند سینمایی را به نام خود ثبت کند.

  انیمیشن تازۀ پیکسار و دیزنی با صداپیشگی الن دی‌جنرز به جای ماهی آبی فراموشکار از پنجشنبه شب در 4305 سالن سینما در آمریکا اکران شد.

  فروش رکوردشکن انیمیشن جدید دیزنی

  «در جستجوی دُری» تا پایان روز جمعه به فروشی بیشتر از 50 میلیون دلار دست یافت و رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه یک انیمیشن بلند سینمایی را به نام خود ثبت کرد.

  براساس پیش‌بینی کارشناس فروش سینما «در جستجوی دُری» تا انتهای تعطیلات پایان هفته به فروشی بیش از 130 میلیون دلار دست پیدا خواهد کرد.

  این انیمیشن دنباله «در جستجوی نمو» است که سال 2003 به سینما آمد و به فروشی برابر با 936.7 میلیون دلار در سرتاسر جهان دست یافت. «در جستجوی نمو» داستان ماجراجویی یک دلقک‌ماهی برای یافتن پسرش نمو است. او در این مسیر با یک ماهی آبی‌ فراموش کار به نام دُری همراه می‌شود. «در جستجوی نمو» که برندۀ جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند شد، در نخستین پایان هفته نمایش در آمریکا 70 میلیون دلار فروش داشت.  

  الن دی‌جنرز و آلبرت بروکس به ترتیب صداپیشگان شخصیت‌های دُری و مارلین در انیمیشن «در جستجوی دُری» به کارگردانی اندرو استنتون هستند. استنتون کارگردان «در جستجوی نمو» هم بود. این‌بار داستان برشخصیت دُری همان ماهی آبی فراموشکار تمرکز دارد که در اقیانوس دنبال پدر و مادرش می‌گردد.

  هر چند دیزنی رقم دقیق بودجه فیلم را اعلام نکرده است اما انیمیشن‌های پیکسار معمولا با بودجه‌ای بین 175 تا 200 میلیون دلار ساخته می‌شوند.  

  «در جستجوی دُری» در جلب نظر منتقدان سینمایی هم موفق عمل کرده و با فروش بالای خود دوباره به گیشۀ سینمای آمریکا رونق بخشیده است. در طول چند هفته گذشته با اکران فیلم‌های ناموفقی چون «وارکرفت»، «آلیس آنسوی آینه» و تا حدودی «لاک‌پشت‌های نینجا» میزان فروش فیلم‌ها در سینمای آمریکا نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افت کرده بود.

 • مجموعه بلو پرینت ماشین

  مجموعه بلو پرینت ماشین

   

   

  لینک های دانلود


  دانلود دانلود -بخش اول

  دانلود دانلود -بخش دوم

  دانلود دانلود -بخش اول

  رمز فایل:www.animation3d.ir

   

 • مدل اماده سیگار

  مدل اماده سیگار

   

  دانلود مدل اماده سیگار

  رمز فایل:www.animation3d.ir

 • نرم افزار ساخت نوشته های زیبای سه بعدی

  دانلود BluffTitler v12.3.0.1 - نرم افزار ساخت نوشته های زیبای سه بعدی

  از جمله سرگرمی خیلی از افراد، افکت گذاری و قرار دادن افکت های متحرک انیمیشنی و تصویری دو بعدی و سه بعدی بر روی فایل های تصویری، عکس ها، ویدیوهای خانگی، فیلم های سینمایی و .. می باشد. نرم افزار BluffTitler آسان ترن راه ممکن برای اضافه کردن متن سه بعدی و گرافیک تماشایی بر روی تصاویر و فیلم های شماست.
  BluffTitler  نرم افزاری قدرتمند  جهت ساخت متون سه بعدی به صورت حرفه ای و امکان قرار دادن آن ها بر روی عکس ها و یا فیلم ها، محصول شرکت outerspace می باشد. کاربران از امکانات و ویژگی هایی نظیر افکت های حرفه ای حرکتی برای قرار دادن بر روی متن خود و نوع حرکت، ورود و خروج متن از تصویر در اختیار دارند. به کمک این نرم افزار پر قدرت می توانید منوهای زیبای تصویری را بر روی فیلم های خود به صورت دو بعدی و سه بعدی طراحی کرده و در هنگام پخش فایل ها دیگران را متعجب کنید. این نرم افزار قدرتمند امکان ساخت افکت های انیمیشنی سه بعدی را با ساده ترین ابزارهای موجود در خود، برای شما فراهم می سازد، تا جایی که می توان به جرات گفت ابزارهای این نرم افزار توانمند قادر هستند تا هر آنچه از انمیشن و افکت انیمیشنی سه بعدی که دلخواه شماست در فایل ها و پوشه های خود اجرا و پیاده سازی کنید. چنانچه بر روی نرم افزارهای حرفه ای طراحی و بازسازی افکت های سه بعدی تسلط کافی نداشته و یا زمان و حوصله کافی برای کارکردن با چنین نرم افزارهایی را ندارید، BluffTitler بهترین گزینه برای شما خواهد بود تا بتوانید طبق سلیقه خود، دو بعدی و سه بعدی سازی کنید.

  BluffTitler به شما امکان ساخت منوهای بسیار شیک و زیبایی را خواهد داد. همچنین برای سهولت هر چه بیشتر در کار و کمک به کاربران، یک سری افکت های سه بعدی از پیش طراحی شده در خود قالب نرم افزار قرار گرفته تا کاربران بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن از آن ها استفاده کنند. در فضای نرم افزار قادر خواهید بود تا تنظیم کامل قسمت های مختلف برنامه برای ایجاد تغییر بر روی افکت مورد نظر را نیز به صورت دستی و یا اتوماتیک عهده دار باشید. قلم ها، رنگ ها و فونت های متنوع و زیبای موجود در محیط نرم افزار نیز یکی از شاخص های مهم برتری نرم افزار بوده که باعث می شود کار شما از لحاظ زیبا شناختی جلوه دو صد چندان بگیرد. BluffTitler قادر است یک عنوان سه بعدی خیره کننده برای فایل ویدئویی شما طراحی کند. این برنامه با پلیرهای مانند Pinnacle Studio ،Sony Vegas ،Ulead ،Canopus Edius و Adobe Premiere  کار می کند.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار BluffTitler:
  - امکان پردازش سه بعدی انیمیشن ها
  - ساخت انیمیشن های سه بعدی در کمترین زمان ممکن
  - ابزارهای مختلف موجود در محیط نرم افزار جهت سهولت و کمک رسانی بیشتر به کاربر
  - افکت های جذاب و باور نکردنی
  - قابلیت ایجاد موازی انیمیشن های سه بعدی و دو بعدی در یک فایل
  - سازگار با محیط اغلب سیستم های عامل
  - محیط کاربری آسان و قابل فهم
  - ساخت متن و سه بعدی زیبا برای قرار دادن بر روی عکس و یا فیلم
  - دارای رابط کاربری گرافیکی بالا
  - توانایی تنظیم کامل قسمت های مختلف برنامه برای ایجاد تغییر بر روی افکت مورد نظر
  - استفاده از رنگ ها و فونت های متنوع در متون
  - و...


  - و...

  لینک های دانلود


  دانلود دانلود

  رمز فایل:www.animation3d.ir

 • نرم افزار طراحی بسته و جعبه های سه بعدی زیبا

  دانلود Ashampoo Cover Studio 2017 v3.0 - نرم افزار طراحی بسته و جعبه های سه بعدی زیبا
   بی شک بسته بندی هر چه زیباتر محصولات در هر زمینه ای یکی از عوامل موثر در فروش آن محصول است که علاوه بر جلب مشتری، سلیقه تولیدکننده محصول را نیز به بیننده نمایش خواهد داد.
  ولی مسئله مهمی که در این میان مطرح است چگونگی طراحی این بسته ها می باشد، خیلی از افراد هستند که کار با نرم افزار هایی مانند فتوشاپ و یا کرل را یاد ندارند. اما آیا این به این معنی است که این دسته از افراد می بایستی از داشتن چنین بسته بندی هایی برای محصولات شان محروم باشند و یا برای طراحی آنها توسط یک گرافیست مقدار زیادی پول بدهند؟ نه راه بهتری نیز وجود دارد.

  Ashampoo Cover Studio نرم افزاری است بسیار کامل و حرفه ای برای ساخت کاور ها و بسته های گرافیکی برای محصولات شما که نسخه جدید این نرم افزار همراه تمپلیت های اماده بسیار زیبا و همچنین امکان درج اطلاعات سی دی بر روی لیبل مربوطه با امکانات بسیار جدید و کارآمد دیگر ارائه شده است . برای اینکه شما بتوانید در مدت زمان کم یک بسته زیبا داشته باشید می توانید از قابلیت point-and-click این نرم افزار استفاده کنید و یا برای داشتن یک بسته اختصاصی خودتان شخصا دست به طراحی عکس های کاورتان بزنید و سپس انها را در نرم افزار وارد کنید.
  اگر شما هم برای ساختن کاور و لیبل برای سی دی محصولاتتان خیلی به زحمت افتاده اید هنگام کار با این نرم افزار از ساده بودن کار با این نرم افزار متعجب خواهید شد و در عین سادگی نتیجه کار یک بسته زیبا و اختصاصی برای محصول شما خواهد بود. برای طراحی یک بسته یا کاور برای محصولات با این نرم افزار کافی است عنوان و بقیه اطلاعات مربوط به سی دی را تایپ کنید و سپس یکی از چندین قالب آماده را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید , اطلاعات شما در تمپلیت انتخاب شده وارد و جاسازی می شود و سپس کاور شما آماده پرینت خواهد بود.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Cover Studio:
  - قابلیت Point-and-click برای طراحی لیبل ها
  - تم ها و نمونه های آماده برای طراحی سریع کاور و بسته بندی
  - قابلیت وارد کردن اطلاعات تراک ها از سی دی به کاورها
  - قابلیت طراحی بسته بندی و کاور برای دیسک ها، کتابجه ها، دی وی دی ها و Blu-ray ها
  - ارائه ابزاری برای ویرایش سریع عکس و متن
  - قابلیت طراحی اختصاصی به این صورت که تمام اشیاء موجود را می توانید به صورت شخصی طراحی و وارد نمودن طرح به نرم افزار

   


  - و...

  لینک های دانلود


  دانلود دانلود

  رمز فایل:www.animation3d.ir